www.gorodnia.osp-ua.info

Оформлення послуги електронного цифрового підпису для подачі податкової звітності
22.05.2013

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) – це ефективне рішення для тих, хто бажає відповідати вимогам часу. Аналог власноручного підпису в електронному вигляді,забезпечить цілісність та конфіденційність документів (декларацій). Робить електронний документ оригіналом та гарантує його достовірність. Документи, підписані електронним цифровим підписом, можуть бути надіслані адресату протягом декількох секунд.

 

Отримати послугу можуть юридичні та фізичні особи. Для отримання послуг ЕЦП необхідно:

 

1. пройти процедуру реєстрації у акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідковому департаменті (далі – АЦСК ІДД).;

 

2.  згенерувати ключову пару і отримати сертифікат відкритого ключа.


Оформлення документів включає заключення договору на отримання послуг ЕЦП і підготовку документів, необхідних для реєстрації. Після оформлення усіх необхідних документів знадобиться не більше декількох хвилин на генерацію ключів та оформлення сертифікату ЕЦП і можливо негайно починати користуватись послугою.

 

Програмне забезпечення для роботи з ЕЦП, а також для подачі звітності до податкових органів в електронному вигляді, можна завантажити на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД – www.acskidd.gov.ua.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до ДПІ у Городнянському районі за адресою: вул. Леніна, буд. 4, Центр обслуговування платників податків.

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua