nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
Головна Новини Контакти Оголошення Робота і навчання Форум
Знайомство з містом
Офіційна інформація
 
 
Сайт створено Інститутом трансформації суспільства в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют


 
Міські новини
Бажаєте дізнатися про доходи – звертайтеся до податкової
07.04.2015

До 1 травня 2015 року триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2014 році.  Разом з тим мешканців Чернігівщини цікавить питання, як можна дізнатися з офіційних джерел про власні доходи.

Отже, фiзична особа, яка зареєстрована у Державному реєстрi фiзичних осiб — платникiв податкiв чи в окремому реєстрi, може отримати вiдомостi про доходи, наявнi у Державному реєстрi. За цією послугою можна звернутися до Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях за місцем реєстрації платника.  Вiдомостi з Державного реєстру — документ, який безоплатно надається органом фіскальної служби за зверненням фiзичної особи або уповноваженої нею особи на отримання вiдомостей про себе з Державного реєстру та свiдчить про наявнiсть або вiдсутнiсть вiдомостей про таку особу в Державному реєстрi.

Для отримання вiдомостей про себе з Державного реєстру фiзична особа звертається особисто або через уповноважену особу до територіального органу фіскальної служби за своїм мiсцем проживання, або за мiсцем отримання доходiв, або за мiсцезнаходженням iншого об’єкта оподаткування, подає документ, що посвiдчує особу, та  заяву встановленого зразка. Уповноважена особа додає до заяви довiренiсть, засвiдчену в нотарiальному порядку, на отримання вiдомостей про джерела доходiв/доходи (пiсля пред’явлення повертається) та її копiю, документ, що посвiдчує особу такого представника, та ксерокопiю (з чiтким зображенням) документа, що посвiдчує особу довiрителя.

Контролюючий орган протягом п’яти робочих днiв з дня звернення фiзичної особи надає вiдомостi з Державного реєстру за встановленою формою.

Крім того,  фiзичнi особи, якi не мають постiйного мiсця проживання в Українi або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходiв, мiсцезнаходження iншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням вiдомостей з Державного реєстру до будь-якого контролюючого органу. У такому разi термін  видачi вiдомостей може бути продовжено до десяти робочих днiв.

Вiдомостi з Державного реєстру надаються на бланку контролюючого органу особисто фiзичнiй особi або законному представнику чи уповноваженiй особi за умови пред’явлення документа, що посвiдчує особу, та довiреностi (для законного представника чи уповноваженої особи), про що робиться вiдповiдний запис в журналi видачi відомостей.

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

 
Фотогалерея
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Міська громада
 

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache