nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
Головна Новини Контакти Оголошення Робота і навчання Форум
Знайомство з містом
Офіційна інформація
 
 
Сайт створено Інститутом трансформації суспільства в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют


 
Міські новини
Платники Чернігівщини оцінили переваги податкового компромісу
13.03.2015

З 17 січня 2015 року набув чинності Закон України від 25 грудня 2014 року №63-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу». Законодавче нововведення передбачає звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових(службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року.

Сума заниженого податкового зобов’язання з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість сплачується в розмірі 5 відсотків такої суми. При цьому 95 відсотків суми заниженого податкового зобов’язання з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість вважаються погашеними, штрафні санкції не застосовуються, пеня не нараховується.

Слід зазначити, що десятки платників податків області вже скористалися процедурою досягнення податкового компромісу та отримали право на сплату податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість у зниженому розмірі (5 відсотків суми податкового зобов’язання). Вони звільнені від штрафних санкцій та нарахування пені за податковими зобов’язаннями, за якими досягнуто податковий компроміс.

Приміром, протягом лютого до податкових інспекцій області надійшло 17 заяв від платників податків на суму 6,5 млн. грн. щодо застосування процедури податкового компромісу по неузгоджених сумах податкових зобов’язань, визначених у податкових повідомленнях-рішеннях, щодо яких триває процедура адміністративного/судового оскарження. З яких 4,3 млн. грн. - ПДВ та 2,2 млн. - податок на прибуток. П’ять відсотків від заявленої суми відповідно становить 215 тис. грн. та 111 тис. грн. Згідно з прийнятими 11 рішеннями щодо застосування компромісу розрахункова сума 5 відсотків від основного платежу становить 119,8 тис. грн. (ПДВ) і 88,6 тис. грн. (податку на прибуток).

Лише один платник податків подав заяву та уточнюючий розрахунок з ПДВ щодо застосування процедури податкового компромісу у випадку добровільного декларування платником занижених податкових зобов'язань,     вказавши контрагента по операціях (взаємовідносинах), з яким до складу податкового кредиту було віднесено 38 тис. грн.

Працівники ДФС у Чернігівській області сподіваються у березні на підвищення активності суб’єктів господарювання щодо використання можливостей податкового компромісу, адже термін подачі заяв обмежений.

Відділ  комунікацій   ГУ   ДФС
у  Чернігівській  області
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

 
Фотогалерея
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Міська громада
 

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache