nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
Головна Новини Контакти Оголошення Робота і навчання Форум
Знайомство з містом
Офіційна інформація
 
 
Сайт створено Інститутом трансформації суспільства в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют


 
Міські новини
Податок на доходи фізичних осіб є лідером у наповненні місцевих бюджетів
10.12.2014
Податок на доходи фізичних осіб є лідером у наповненні місцевих бюджетів

Місцеві бюджети за рахунок податків та зборів, що контролюються Державною податковою інспекцією у Городнянському районі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, за 11 місяців п. р. поповнилися майже на 30,5 мільйонів гривень. Це на 3,6 мільйонів більше, ніж за відповідний період минулого року. Тенденція до збільшення надходжень спостерігається протягом усього року. Приміром, у листопаді темп зростання надходжень порівняно до листопада минулого року становить 14,5 відсотків (+380,0 тис. грн.).


Найбільшу питому вагу у формуванні місцевих бюджетів має податок на доходи фізичних осіб, його частка становить 59,4 відсотка. За 11 місяців надійшло 18,1 млн.грн. цього платежу, що на 0,7 млн.грн. або на 3,8 відсотків більше минулорічного періоду. 

За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися на 5,8 млн.грн. (у структурі загальних надходжень до місцевого бюджету частка цього податку становить 19,0 відсотків). До рівня січня-листопада 2013 року забезпечено приріст на 23,8 відсотка (+1,1 млн.грн.).

Збору за спецвикористання лісових ресурсів надійшло з початку року 3,0 млн. грн., частка збору у структурі надходжень до місцевих бюджетів становить 9,9 відсотків. Рівень минулого року перевищено майже у 2 рази.

Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 2,5 млн.грн. (питома вага платежу – більше 8 відсотків). До січня - листопада минулого року це на 17,5 відсотка більше (майже на 0,4 млн.грн.).

Інформація підготовлена ДПІ у Городнянському районі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області

ДФС працевлаштовано 137 працівників територіальних органів із зони АТО

За повідомленням Державної фіскальної служби в органах ДФС на території, підконтрольній владі України (станом на 24.11.2014), працевлаштовано 137 працівників з територіальних органів ДФС із зони АТО. З них з головних управлінь та податкових інспекцій Луганської області – 44 працівника, Донецької – 51 працівник.

З Луганської та Східної митниць до митниць інших регіонів переведено 42 працівника: 27 – зі Східної та 15 – з Луганської.

Також виявили бажання з урахуванням фінансових та побутових можливостей продовжити службу в митних органах інших регіонів ще 96 працівників зазначених митниць (72 – Східної та 24 – Луганської).

Крім того, до ДФС надійшли звернення від двох працівників Головного управління Міндоходів у Донецькій області з питань їх працевлаштування в митницях, розташованих на підконтрольній Україні території, та дев’ять звернень з питань надання інформації щодо працевлаштування або звільнення працівників органів Міндоходів у Донецькій та Луганській областях.

Нагадуємо, що працівники територіальних органів ДФС, які раніше були розміщені на тимчасово неконтрольованій території, з питань працевлаштування можуть звернутися до обраного ними органу ДФС на території, підконтрольній владі України. Для працевлаштування необхідно обов’язково надати заяву та трудову книжку. Інші необхідні документи працівникам допоможуть зібрати фахівці підрозділів персоналу обраних територіальних органів ДФС.

Забезпечити соціальні гарантії - реально
Добробут всіх громадян напряму залежить від сплати податків, зборів та обов’язкових платежів. Адже, своєчасно сплачені податки – це вчасно виплачені пенсії, стипендії, зарплата освітянам, працівникам сфери культури, медичним працівникам тощо.

Тому платники податків повинні відчувати особисту відповідальність за наповнення бюджету. А отже, не тільки не порушувати законодавчо встановлені терміни сплати, а й піклуватися про рівномірне наповнення дохідної частини бюджету.

Це дасть змогу забезпечити реальну потребу в коштах для виконання соціальних видатків та відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі.

Порядок погашення зобов'язань юридичними або фізичними особами перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків контролюючими органами, регулює Податковий кодекс України. Саме він зобов’язує платників податків самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, визначених Кодексом.

Звертаємося з проханням до платників податків, щоб з метою своєчасного надходження платежів до бюджету, проводили сплату на початку встановленого періоду, не чекаючи його останнього дня.


Інформація підготовлена Головним управліннямДФС у Чернігівській області
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

 
Фотогалерея
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Міська громада
 

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache