nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
Головна Новини Контакти Оголошення Робота і навчання Форум
Знайомство з містом
Офіційна інформація
 
 
Сайт створено Інститутом трансформації суспільства в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют


 
Міські новини
Зарплата в «конверті»: багатий роботодавець, бідний працівник
25.11.2014
Ще досить поширеною залишається практика, коли роботодавці офіційно не оформляють найманих працівників. У такий спосіб вони економлять свої кошти на податках, а працівників переконують, що вигідніше одержувати зарплату в «конвертах». На жаль, багато хто не замислюється, що за цю «вигоду» вони платять надто дорого.

По-перше, від такого працівника роботодавець може позбавитися у будь-який момент, оскільки офіційно немає перед ним ніяких зобов’язань. По-друге, не варто розраховувати й на оплату відпустки, лікарняних, соціального захисту на випадок нещасних випадків тощо. По-третє, із зарплати в «конверті» пенсія не нараховується. Навіть на випадок втрати роботи нелегальний працівник не може розраховувати на гідне нарахування допомоги з безробіття.

Податківці опікуються вирішенням цієї проблеми, щоб захистити найманих працівників і проконтролювати наскільки достовірно роботодавці сплачують до бюджету податки при виплаті доходів громадянам. Їх увагу, перш за все, привертають суб’єкти господарювання, які мають відповідні ризики. Приміром, діяльність потребує додаткових трудових ресурсів, а найманих працівників немає. Таких порушників податкового законодавства виявити нескладно - аналізується податкова звітність, порівнюються обсяги виручки, види діяльності платників податків, опрацьовується інформація, яка надходить від інших органів влади. 

З недобросовісними підприємцями проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання ними трудового та податкового законодавства.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області Андрій Шалигін, протягом десяти місяців працівники податкової служби посприяли офіційному оформленню трудових відносин 3078 найманих працівників, до державної реєстрації залучено 857 громадян. До бюджету додатково надійшло 1мільйон 870 тисяч гривень податку на доходи з фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

У Головному управлінні ДФС в області призначені ще два керівники

Триває реформування Міністерства доходів і зборів у Державну фіскальну службу. А відтак відбуваються і нові кадрові призначення. Колективу Головного управління ДФС у Чернігівській області нових керівників представив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко.

Першим заступником начальника Головного управління ДФС у Чернігівській області призначений Вадим Васильович Нечай. Він киянин. Закінчив Національну академію внутрішніх справ. Обіймав керівні посади в оперативних та слідчих підрозділах.

До призначення на Чернігівщині був заступником начальника управління організації викриття економічних злочинів Головного оперативного управління ДФС України. Керував роботою щодо викриття транзитно-конвертаційних груп, розкрадання бюджетних коштів та їх легалізації. Тобто, працював на важливих та стратегічних напрямках роботи.

Начальником оперативного управління Головного управління ДФС у Чернігівській області призначений Павло Федорович Бойправ. Він народився у Чернігові. У податковій міліції області пройшов шлях від оперативника до керівника. Обіймав керівні посади у податковій міліції м.Чернігова та області.

Останнім часом працював у відділі оперативного супроводження адміністрування ПДВ Головного оперативного управління ДФС України.

Володимир Хоменко характеризував нових керівників, як досвідчених професіоналів. Разом з тим наголосив на необхідності підвищити ефективність роботи довірених підрозділів. Зокрема, говорив про координацію роботи. І не лише з підрозділами Головного управління, але й з іншими правоохоронними структурами.

- Вкрай важливо забезпечувати об’єктивне розслідування, щоб воно було ефективне і матеріали направлялися на розгляд до суду, - наголосив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко. – По-перше, необхідно забезпечити принцип невідворотності покарання, тобто нести відповідальність за те, що скоїв. А по-друге, потрібно повернути гроші бюджету. Отже, оперативна діяльність і слідство – це засіб забезпечення цих двох завдань. 

Володимир Хоменко також згадав про створення Служби фінансових розслідувань. Перед виборами відповідний законопроект пройшов через Кабінет Міністрів і винесений на розгляд Верховної Ради. Вже схвалений деякими комітетами. До новосформованої Ради буде поданий, як першочерговий документ. Тож наступного року така служба має вже працювати.

Правом на отримання податкової знижки можна скористатись до кінця поточного року

Головне управління ДФС у Чернігівській області нагадує платникам податків, які в 2013 році сплачували кошти за здобуття середньої професійної або вищої освіти як особисто, так і за членів сім'ї першого ступеня споріднення, які не одержують заробітну плату, що до кінця 2014 року вони можуть скористатись правом на отримання податкової знижки. Тобто, такі громадяни можуть повернути собі з бюджету частину витрачених на навчання коштів.

Для отримання такої знижки громадянам необхідно до 31 грудня 2014 року включно, подати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси декларацію про майновий стан і доходи та відповідні підтверджуючі документи: квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери; договір з навчальним закладом; довідку про отримані у звітному році доходи; документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї першого ступеня споріднення); тощо. Більш детальну інформацію та допомогу у заповненні декларації можна отримати у Центрах обслуговування платників, що створені на базі податкових інспекцій.

Інформація підготовлена Головн
им управлінням ДФС у Чернігівській області
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

 
Фотогалерея
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Міська громада
 

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache