nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
Головна Новини Контакти Оголошення Робота і навчання Форум
Знайомство з містом
Офіційна інформація
 
 
Сайт створено Інститутом трансформації суспільства в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют


 
Міські новини
Якщо вас прийдуть перевіряти
03.11.2014
Однією з функцій Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області, як контролюючого органу, є проведення перевірок щодо своєчасності і достовірності сплати податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Тож, що важливо знати підприємцям, коли податківці прийдуть до них з перевіркою? Як часто їх можуть перевіряти, яким чином контролюючий орган має повідомити про заплановану перевірку та за скільки днів до її початку, які документи зобов’язані надати фахівці, які прийдуть перевіряти, скільки триватиме перевірка? Відповіді на ці запитання надасть начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області Олег Шуба.

Під час документальної планової перевірки діяльність підприємця перевіряється комплексно, тому вона вважається найважливішою. Детально вивчаються взаємовідносини з іншими платниками податків (контрагентами), з'ясовується питання щодо правомірності та повноти ви­значення фінансового результату за видами діяльності, а також суми податків, які мають бути сплачені до бюджету. Документальна перевірка передбачається відповідним планом-графіком у відповідності до п. 77.1 ст. 77 Податкового кодексу. 

Періодичність проведення документальних планових перевірок суб'єктів господарювання-фізичних осіб визначається залежно від ступеня ризику в їхній діяльності - високого, середнього чи незначного.

Платники податків із незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка не час­тіше, ніж один раз на три календарні роки, із середнім - не частіше ніж один раз на два календарні роки, з висо­ким - не частіше одного разу на рік.

Рішення на проведення документальної планової перевірки приймає керівник контролюючого органу. Воно оформляється відповідним наказом.

Не пізніше, ніж за 10 календарних днів до дня проведення перевірки підприємцю має бути вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідом­ленням копію наказу про проведення документальної плано­вої перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати, коли вона розпочнеться. Повідомлення підписується керівником (заступни­ком керівника) контролюючого органу, завіряється гер­бовою печаткою та реєструється.

Посадові особи контролюючого органу мають право розпочати перевірку лише після пред'явлення таких документів:

- відповідного направлення;

- копії наказу на проведення перевірки;

- службових посвідчень фахівців.

Направлення на проведення документальної пла­нової виїзної перевірки оформляється окремо на кожну посадову особу, яка проводить перевірку. У направленні зазначаються дата видачі, найменуван­ня контролюючого органу, реквізити наказу про про­ведення відповідної перевірки, прізвище, ім'я, по бать­кові фізичної особи-підприємця, яка перевіряється, підстави, дата початку, тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводи­ть перевірку. Направлення скріплюється печаткою та є дійсним за наявності підпису керівника (заступника керівника) контролюючого органу.

Непред'явлення, ненадсилання у випадках, визначених Податковим кодексом, платнику податків цих документів або пред'явлення зазначених документів, оформле­них з порушенням вимог, установлених Податковим кодексом, є підставою для недопущення посадових осіб контролюючого органу до проведення докумен­тальної планової перевірки. Відмовитися від допуску до перевірки на інших підставах фізичні особи - під­приємці не мають права.

При пред'явленні направлення платник податків розписується в ньому, а також зазначає прізвище, ім’я, по батькові, посаду, дату і час ознайомлення. У разі відмови від ознайомлення та підпису направлення посадові особи складають відповідний акт, який і буде підставою для початку проведення виїзної перевірки.

Строки проведення документальної планової пере­вірки встановлені ст. 82 Податкового кодексу. Планова перевірка не має перевищувати 10 робочих днів для суб'єктів малого підприємництва.

Продовження строків проведення перевірок можливе за рішенням керівника контролюючого органу не більш, як на 5 робочих днів для суб'єктів малого під­приємництва, для інших платників податків - не більш, як на 10 робочих днів.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 55 Господарського кодексу до суб'єктів малого підприємництва належать фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як підприємці.

Інформація підготовлена Головним управлінням ДФС у Чернігівській області
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

 
Фотогалерея
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Міська громада
 

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache