nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
Головна Новини Контакти Оголошення Робота і навчання Форум
Знайомство з містом
Офіційна інформація
 
 
Сайт створено Інститутом трансформації суспільства в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют


 
Міські новини
Підсумки роботи Чернігівської міжрайонної державної фінансової інспекції за 9 місяців 2015 року
26.10.2015

Діяльність Чернігівської міжрайонної державної фінансової інспекції спрямована на реалізацію державної політики у сфері фінансового контролю з метою забезпечення належного рівня фінансово-бюджетної дисципліни на території Чернігівського, Городнянського та Ріпкинського районів.

За 9 місяців 2015 року Чернігівською міжрайонною держфінінспекцією проведено 12 контрольних заходів, з них 6 планові ревізії фінансово-господарської діяльності та  6 позапланові ревізії окремих питань.

За результатами вищезазначених контрольних заходів,  загалом виявлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 962,76 тис. грн. Відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок порушень законодавства на суму 760,65 тис. грн, що становить 79,01 % від загальної кількості виявлених порушень за звітний період. За результатами контрольних заходів, до бюджетів різних рівнів та бюджетних установ надійшло коштів у сумі 232,92 тис. грн., в тому числі до Державного бюджету  - 75,58 тис. грн.

За результатами проведених впродовж 9 місяців 2015 року  контрольних заходів притягнуто до адміністративної відповідальності 13 осіб за ст. 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення на суму 2,87 тис. грн., які сплатили до Державного бюджету штрафів у повному обсязі. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності  2 винних осіб у допущених порушеннях, 2 осіб притягнуто до матеріальної відповідальності та 2 осіб за результатами ревізій звільнено з займаних посад.

Вживаючи заходи, спрямовані на посилення персональної відповідальності порушників фінансової дисципліни, до правоохоронних органів передано матеріали по 5 контрольних заходах. За результатами розгляду цих матеріалів та за результатами участі у якості залучених спеціалістів в перевірках правоохоронних органів розпочато 8 досудових  розслідувань, вручено 4 підозри про вчинення кримінального  правопорушення.

Одним з напрямків діяльності Чернігівської міжрайонної державної фінансової інспекції є протидія корупції.

Розвиток державного фінансового контролю в Україні спрямований як на виявлення, так і на попередження та зменшення надалі порушень, в тому числі корупційних. 

У боротьбі з проявами корупції активізується співпраця Чернігівської міжрайонної державної фінансової інспекції з правоохоронними органами. У разі встановлення за результатами контрольних заходів фактів, що мають ознаки корупційного правопорушення матеріали ревізії передаються до уповноваженого правоохоронного органу.

За результатами ревізій та спільної перевірки у якості залученого спеціаліста правоохоронними органами складено 3 протоколи про корупційні правопорушення.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», однією із основних функцій Держфінінспекції є запобігання виникнення порушень законодавства. З цією метою Чернігівською міжрайонною держфінінспекцією проводяться профілактичні заходи через засоби масової інформації, шляхом особистого прийому громадян, через функціонування «Телефону довіри».

Впродовж І кварталу 2015 року по «телефону довіри» надійшло три повідомлення про факти зловживання посадовими особами органів місцевого самоврядування (Чернігівський район), про що проінформовано правоохоронні органи. На особистому прийомі в начальника інспекції розглянуто питання з якими звернувся житель Ріпкинського району.

Звертаємо увагу громадян, що через функціонування «телефону довіри», здійснюється зворотній зв'язок Чернігівської міжрайонної державної фінансової інспекції з громадськістю, що дає можливість оперативно реагувати на вчинення правопорушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна, проводити роз’яснювальну роботу щодо повноважень органів Держфінінспекції України,  а також виявлення неправомірних дій та рішень посадових осіб Держфінінспекції. 

Номери “телефонів довіри” за якими громадяни можуть надати свої повідомлення:

Державна фінансова інспекція України м. Київ  - (044) 425-38 -18 та  (044) 425-37-71;

Державна фінансова інспекція в Чернігівській області   -  4-12-74:

Чернігівська міжрайонна державна фінансова інспекція  – 3-12-54.

                                                                                                                     За матеріалами Чернігівської
                                                                                                                     міжрайонної держфінінспекції
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

 
Фотогалерея
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Міська громада
 

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache