nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
Головна Новини Контакти Оголошення Робота і навчання Форум
Знайомство з містом
Офіційна інформація
 
 
Сайт створено Інститутом трансформації суспільства в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют


 
Міські новини
До уваги платників! Справляння рентної плати у II кварталі 2015 року
29.07.2015

Державна фіскальна служба України з метою своєчасності і повноти декларування податкових зобов'язань з рентної плати (далі - Плата) за II квартал 2015року та забезпечення внесення засобами ІС „Податковий блок" до інтегрованих карток платників (далі - ІКП) нарахованих сум повідомляє:

Станом на 10.07.2015 нову форму податкової декларації з Плати не затверджено. До затвердження нової форми податкової декларації з рентної плати рекомендовано платникам рентної плати залежно від об'єкта оподаткування звітуватися за формами, затвердженими наказами ДПА України:

від 24.12.2010 № 1011 „Про затвердження форм податкових розрахунків з рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України" (далі - форма № 1011), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.01.2011 за № 81/18819;

від 24.12.2010 №1018 „Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України" (далі - форма № 1018), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12.01.2011 за № 28/18766; та наказами Міністерства фінансів України:

від 17.09.2012 № 1000 „Про затвердження форм податкових розрахунків з плати за користування надрами" (далі - форма №1000), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.10.2012 за № 1732/22044;

від 21.12.2012 № 1403 „Про затвердження форм податкових декларацій збору за спеціальне використання води" (далі - форма №1403), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.01.2013 за № 123/22655;

від 21.12.2012 №1404 „Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів" (далі - форма №1404), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.01.2013 за №172/22704.

Проте форми №№ 1011, 1018 передбачають базовий податковий (звітний) період - календарний місяць.

У зв'язку з цим до визначення для складання звітності нової форми податкової декларації з Плати пропонуємо рекомендувати платникам подати розрахунки за діючими формами №№1011, 1018 із зазначенням у рядку 1 „податковий період" цифри „6", що буде означати подання розрахунків за II квартал 2015 року із граничним строком подання - 10.08.2015.

Граничним строком сплати та датою проведення нарахування до ІКП для таких розрахунків є 19 серпня 2015 року.

При цьому при заповненні розрахунків платники мають дотримуватися таких рекомендацій.

Форма № 1018:

у рядку 2.1 „Нараховано збору усього за звітний місяць" розділу II необхідно зазначати зобов'язання за звітний квартал;

у колонці 2.1 „Вид документа (ліцензія або дозвіл)" розділу І вказати ліцензію або дозвіл на радіочастотні ресурси три рази, окремо квітень, травень, червень, у разі дії у відповідному місяці.

Форма № 1011:

у рядку 4 ”Податкове зобов'язання за звітний період" розділу II необхідно зазначати зобов'язання за звітний квартал;

у рядку 3 „об'єкт оподаткування" додатка до Податкового розрахунку з рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами та у рядку 6 „об'єкт оподаткування" додатка до Податкового розрахунку з рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України зазначати об'єкт оподаткування за три місяці II кварталу цього року.

Слід зазначити, що подані платниками податків, зокрема в електронному вигляді, розрахунки за формами №№1011, 1018, з показниками за податкові (звітні) періоди квітень - червень 2015 року не підлягають рознесенню до ІКП. Отже, збереженим у центральній базі даних ІС “Податковий блок" зазначеним розрахункам підрозділами приймання та обробки податкової звітності має бути присвоєно статус „Історія подання" на підставі службових записок (із визначеним переліком таких розрахунків), наданих відповідальними за адміністрування податку підрозділами, згідно із резолюцією керівника (заступника керівника)

контролюючого органу.

Форми №№ 1403, 1404 передбачають базовий податковий (звітний) період - календарний квартал та подаються за звітний (податковий) період перше півріччя 2015 року.

Згідно з п. 46.4 ст. 46 Податкового кодексу України, якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації, визначена центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам Кодексу з такого податку чи збору, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації.

У разі необхідності платник податків може подати разом з такою податковою декларацією доповнення до такої декларації у паперовому вигляді, складені за довільною формою, що вважатиметься невід'ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання.

Щодо подання податкового розрахунку з рентної плати за видобування природного газу, повідомляємо, що оскільки, фактична ціна реалізації для газу природного протягом звітного кварталу має тенденцію до змін (унаслідок щомісячного встановлення цін НКРЕКП), пропонуємо подавати до розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування природного газу 3 (три) додатки з відповідним розрахунком податкових зобов'язань по кожному місяцю звітного кварталу.

Водночас податковий розрахунок з рентної плати за видобування нафти та газового конденсату подається одним квартальним розрахунком, у зв'язку з тим, що відповідно до п. 252.8 ст. 252 Кодексу фактична ціна реалізації для нафти та конденсату визначається за податковий (звітний) період станом на перше число місяця, що настає за податковим (звітним) періодом.
                                      
                                         

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

 
Фотогалерея
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Міська громада
 

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache